Osuszanie budynków i pomieszczeń     

 

Mokre mury i warstwy izolacyjne budynku po zalaniu  powodują rozwój niebezpiecznych dla zdrowia grzybów i pleśni oraz degradację materiałów budowlanych. Zaniechanie osuszania spowoduje że obszar zalania powiększy się z upływem czasu a skala szkody wzrośnie.

 

Konieczność przeprowadzenie osuszania jest ustalana przez naszego technika  po przeprowadzeniu oględzin, wykonaniu pomiarów wilgotności murów, powietrza i warstwy izolacyjnej posadzki. 

 

Jeśli w wyniku dokonanych pomiarów wilgotnosci okaże się, że występuje konieczność przeprowadzenia prac osuszających dobierana jest odpowiednia technologia konieczna do prawidłowego wysuszenia  budynku. 

 

Osuszanie murów i posadzki po awariach.

 

Przy zalaniu domów  wybudowanych w technologii szkieletowej występuje bezwzględna konieczność przeprowadzenia specjalistycznych prac osuszających.

 

Osuszanie warstw izolacji posadzkowej, stropowej i dachowej. 

 

Zalana warstwa izolacyjna traci swoje właściwości termoizolacyjne, nie wysuszenie jej spowoduje wzrost rachunków za ogrzewanie nawet  o 80% 

 

Nasi technicy posiadają  doświadczenie w osuszaniu konstrukcji budowlanych uwzględniając różnorodność materiałów z których są zrobione. Potrafimy w możliwie najkrótszym czasie skutecznie doprowadzić budynek do stanu sprzed zalania. 

 

Po zalaniu budynku lub pomieszczenia  niezwykle istotna jest szybka reakcja. Obszar zalania powiększa się z upływem czasu a skala szkód spowodowanych wodą rośnie. 

Woda rozprzestrzenia się we wszystkich kierunkach systematycznie zwiększając obszar zalania. Mokre materiały puchną i rozwarstwiają się.

 

Osuszanie 4 Spec Bydgoszcz 

tel. 666-66-52-52

 

Jeśli  budynek posiada aktualną polisę ubezpieczeniową współpracujemy

z ubezpieczycielem przy likwidacji szkody. 

Przygotujemy niezbędną dokumentację, protokoły pomiarowe, kosztorysy i inne  dokumenty potrzebne do uzyskania odszkodowania za koszty poszukiwania przyczyny zalania

oraz doprowadzenia budynku do stanu sprzed awarii.

 

Posiadamy  profesjonalny sprzęt do osuszania budynków oraz ozonowania po usunieciu wilgoci

w celu usunięcia zapachów oraz wszelkich zarodników pleśni i grzybów z budynku. 

 

Twoja wiadomość z formularza została pomyślnie wysłana.

Podałeś następujące dane:

Formularz kontaktowy w sprawie osuszenia budynku lub pomieszczenia

Skoryguj wprowadzone dane w następujących polach:
Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Wskazówka: pola oznaczone * są obowiązkowe.

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Design by 4 SPEC Sp.z.o.o. tel. 666-66-52-52

Zadzwoń

E-mail

Dojazd